Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Parowozownia Wolsztyn 25-29.06.2001. Dzień 1 - 25.06.2001

 
Nasz trzeci wyjazd do Wolsztyna samochodem. Miałem 15 lat, tanią kamerę S-VHS od kilku miesięcy i dopiero uczyłem się filmować. Z każdym wyjazdem było z tym coraz lepiej - mniej zoomowania, lepsze prowadzenie kadru, kupiłem porządny statyw. W 2001 popełniałem jeszcze sporo błędów, dlatego trochę ujęć wypadło z montażu, a sporo innych jest kiepsko nagranych ;) Nie było wtedy youtube, nie mieliśmy internetu w domu. Moją jedyną szkołą było kilka niemieckich filmów o polskich parowozach, które zgrałem na VHS. 25 czerwca w ruchu były Oelki 23 i 59, manewry niestety obrabiała lokomotywa spalinowa. Szkoda, bo jak widać na kilku kadrach wagonów było sporo (stały w 4 rzędach). Parowóz przejął manewry 27 czerwca. W 23 padła sprężarka i wróciła z Poznania na haku SU46, sprężarka w 59 też niedomagała, co będzie widać na filmie z 27 czerwca. Dźwięk nagrał się bardzo ładnie (jak na VHS), dlatego niektóre kadry są dłuższe, aby posłuchać i wczuć się w atmosferę :) Prawa autorskie zastrzeżone.

 


parowoziarz
 
Data pliku video: 2016-03-14, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wolsztyński

Powiat wolsztyński - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie wielkopolskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Wolsztyn. Na powiat składa się miasto Wolsztyn oraz trzy gminy: Wolsztyn, Przemęt i Siedlec.

Wiejskie tereny oferują wypoczynek i rekreację. W gospodarstwach agroturystycznych będzie możliwość podpatrywania rolników przy pracy, poznanie zwierząt gospodarczych i skosztowanie regionalnych potraw przyrządzonych z najświeższych produktów, które rodzi tutejsza ziemia. Przebywając na ziemiach powiatu wolsztyńskiego warto zwiedzić muzea, skanseny i sakralne obiekty zabytkowe.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola