Belka
Sobota, 17 Listopada 2018   imieniny: Waleria, Salomea, Grzegorz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Wolsztyn - Rower do odbioru

Data dodania: 2018-11-14
W miniony wtorek dzielnicowy wolsztyńskiej jednostki policji otrzymał informację o porzuconym na ul. Garbarskiej w Wolsztynie rowerze. Jednoślad został sprawdzony pod kątem ustalenia czy jest przedmi... więcej »
 
 

Wolsztyn - Potrącony rowerzysta

Data dodania: 2018-11-14
Wczoraj na ul. Gajewskich w Wolsztynie doszło do potrącenia rowerzysty, który nagle zjechał z chodnika wprost przed Opla Astrę kierowanego przez mieszkańca Tuchorzy . Do zdarzenia doszło oko&#... więcej »
 
 

Wolsztyn - Obchody setnej rocznicy odzyskania...

Data dodania: 2018-11-13
11 listopada to w polskiej historii jedna z ważniejszych dat, o której pamięć jest wyrazem patriotyzmu i obywatelskiej postawy. Przywiązanie do polskich symboli narodowych i szacunku do okupionej ofiar&#... więcej »
 
 

Jest porozumienie MSWiA i związków zawodowych...

Data dodania: 2018-11-08
W czwartek (8 listopada br.) minister Joachim Brudziński i przedstawiciele strony społecznej podpisali porozumienie kończące akcję protestacyjną. W ramach wypracowanej umowy od 1 stycznia 2019 r. funk... więcej »
 
 

Wolsztyn - Spotkanie w sprawie działań na rzecz...

Data dodania: 2018-11-07
Dziś w gabinecie Komendanta Powiatowego Policji w Wolsztynie odbyło się spotkanie z przedstawicielami Ośrodków Pomocy Społecznej z Wolsztyna, Siedlca i Przemętu oraz Starostwa Powiatowego. Tem... więcej »
 
 

List Komendanta Głównego Policji do Policjantek i...

Data dodania: 2018-11-07
Tak jak Wy wierzę w sens służby, w poświęcenie i oddanie. Wierzę w odpowiedzialność. Wierzę, że wszyscy mamy pełną świadomość tego, co może się s... więcej »
 
 

Powiat - Bezpieczeństwo na drogach

Data dodania: 2018-11-06
W październiku 2018 roku na drogach powiatu zaistniały łącznie 43 zdarzenia: 4 wypadki drogowe oraz 39 kolizji drogowych /w wypadkach łącznie ranne zostały 4 osoby/. więcej »
 
 

Akcja "Znicz 2018" - podsumowanie

Data dodania: 2018-11-05
Policyjna akcja ZNICZ, którą w tym roku realizowano od 31 października do 4 listopada dobiegła końca. W Wolsztynie oraz na terenie całego powiatu w rejony cmentarzy oraz na drogi dojazdowe do nekrop... więcej »
 
 

Propozycje MSWiA dla funkcjonariuszy - pełna...

Data dodania: 2018-11-03
Dodatkowe podwyżki, płatne nadgodziny, rezygnacja z wymogu ukończonych 55 lat przy przechodzeniu na emeryturę oraz 30 dni pełnopłatnego L4 dla funkcjonariuszy z pierwszej linii to propozycje, kt&oacut... więcej »
 
 

Wolsztyn - Policjanci spotkali się z seniorami

Data dodania: 2018-11-02
W minionym tygodniu wolsztyńscy policjanci dwukrotnie spotkali się z seniorami rozmawiając o najczęściej popełnianych na ich szkodę przestępstwach. W spotkaniach uczestniczyli także mi&... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 117
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wolsztyński

Powiat wolsztyński - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie wielkopolskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Wolsztyn. Na powiat składa się miasto Wolsztyn oraz trzy gminy: Wolsztyn, Przemęt i Siedlec.

Wiejskie tereny oferują wypoczynek i rekreację. W gospodarstwach agroturystycznych będzie możliwość podpatrywania rolników przy pracy, poznanie zwierząt gospodarczych i skosztowanie regionalnych potraw przyrządzonych z najświeższych produktów, które rodzi tutejsza ziemia. Przebywając na ziemiach powiatu wolsztyńskiego warto zwiedzić muzea, skanseny i sakralne obiekty zabytkowe.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola