Wiadomości - Miejski serwis informacyjny: Wolsztyn, Przemęt, Siedlec
Belka
Piątek, 17 Sierpnia 2018   imieniny: Anita, Julianna, Jacek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

KGP - Policyjne działania "Kaskadowy pomiar...

Data dodania: 2018-08-14
Policja prowadzi dzisiaj ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”. Ich celem jest egzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń prędko&... więcej »
 
 

Wolsztyn - Zatrzymany za kradzież, a jednocześnie...

Data dodania: 2018-07-31
Nieoczekiwany obrót przyjęła interwencja, którą w poniedziałkowy wieczór przeprowadzili policjanci Wydziału Prewencji w markecie przy ul. Lipowej i Gajewskich w Wolsztynie. Sprawcę... więcej »
 
 

Wolsztyn - Uroczytsta zbiórka z okazji Święta...

Data dodania: 2018-07-27
Święto Policji to szczególny dzień dla wszystkich osób noszących mundur tej formacji. Tegoroczne święto było dla wolsztyńskich stróżów prawa jak zawsze okazj... więcej »
 
 

Wolsztyn - Akcja "Bezpieczny...

Data dodania: 2018-07-26
Policjanci wolsztyńskiej drogówki wspólnie z przedstawicielami Straży Ochrony Kolei z Leszna włączając się w kampanię społeczną bezpieczny przejazd” przeprowadzili d... więcej »
 
 

Solec Nowy - Policjant z wizytą u półkolonistów

Data dodania: 2018-07-24
Dziś w Sali Wiejskiej w Solcu Nowym zorganizowano spotkanie wypoczywających na półkolonii dzieci z policjantem. Koloniści mieli okazję do wysłuchania rad jak bezpiecznie korzystać z ką... więcej »
 
 

Powiat - Bezpieczeństwo na drogach

Data dodania: 2018-07-23
W czerwcu 2018 roku na drogach powiatu zaistniało łącznie 25 zdarzeń: 1 wypadek drogowy oraz 24 kolizje drogowe /w wypadku 1 osoba została ranna/. więcej »
 
 

Siedlec - Kolizja na prostej

Data dodania: 2018-07-20
W piątkowe popołudnie na drodze w okolicy Siedlca doszło do zdarzenia z udziałem kierujących Fiatem Punto i Mitsubishi Canter. Szczęśliwie powstałe w... więcej »
 
 

Starkowo - Włamał się do domku - został zatrzymany

Data dodania: 2018-07-19
Informacja o włamaniu do domku letniskowego w Starkowie zapoczątkowała sekwencję zdarzeń, w wyniku, których zatrzymano podejrzewanego o to 20-letniego mę... więcej »
 
 

Poznań - Odznaczenia dla kierownictwa Komendy...

Data dodania: 2018-07-18
Podczas obchodów 99. rocznicy powstania Policji Państwowej wielkopolscy funkcjonariusze i pracownicy Policji otrzymali medale, odznaki i awanse na wyższe stopnie słu... więcej »
 
 

Osłonin - Policjanci odzyskali skradziony portfel

Data dodania: 2018-07-17
W sobotnie popołudnie do wolsztyńskiej jednostki policji wpłynęło zgłoszenie dotyczące kradzieży portfela z pieniędzmi należącego do mi... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 111
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wolsztyński

Powiat wolsztyński - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie wielkopolskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Wolsztyn. Na powiat składa się miasto Wolsztyn oraz trzy gminy: Wolsztyn, Przemęt i Siedlec.

Wiejskie tereny oferują wypoczynek i rekreację. W gospodarstwach agroturystycznych będzie możliwość podpatrywania rolników przy pracy, poznanie zwierząt gospodarczych i skosztowanie regionalnych potraw przyrządzonych z najświeższych produktów, które rodzi tutejsza ziemia. Przebywając na ziemiach powiatu wolsztyńskiego warto zwiedzić muzea, skanseny i sakralne obiekty zabytkowe.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola