Belka
Piątek, 22 Marca 2019   imieniny: Bogusław, Katarzyna, Oktawian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Wolsztyn - Komunikat - Zmiany w organizacji ruchu w...

Data dodania: 2019-03-19
We wtorek – 19 marca – w związku z wizytą Prezydenta RP w Wolsztynie wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu na trasie przejazdu kolumny rządowej oraz w miejscu organizacji spotkania z mieszka ... więcej »
 
 

Wolsztyńscy związkowcy odznaczeni podczas...

Data dodania: 2019-03-19
W minionym tygodniu odbyła się Wojewódzka Konferencja Sprawozdawcza Delegatów NSZZ P województwa wielkopolskiego, która podsumowała ponad 2 letnią działalność Zwi... więcej »
 
 

Świętno-Wilcze - Dachowanie z promilami w tle

Data dodania: 2019-03-18
Dachowaniem samochodu zakończyła się w ubiegły piątek brawurowa jazda mieszkańca powiatu nowosolskiego w rejonie Świętna. Policjanci, którzy pojechali na miejsce w związku ze zg... więcej »
 
 

DW 313 Babimost-Kargowa - BMW wypadło z drogi

Data dodania: 2019-03-15
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego podjęli w miniony wtorek czynności w związku ze zgłoszonym zdarzeniem drogowym w rejonie miejscowości Liny na granicy z województwem lubuskim. W działan... więcej »
 
 

Wolsztyn - Policjanci pomogli kobiecie, która...

Data dodania: 2019-03-13
O prawdziwych chwilach grozy może mówić 76-letnia wolsztynianka, która będąc sama w zamkniętym od wewnątrz mieszkaniu spadła z drabiny i złamała kość udową.... więcej »
 
 

Solec Nowy - Policjanci zatrzymali podejrzanego o...

Data dodania: 2019-03-12
W niedzielny wieczór funkcjonariusze Posterunku Policji w Przemęcie zostali skierowani na miejsce pożaru stodoły w Solcu Nowym. Mundurowi podjęli interwencję między innymi w związku z info... więcej »
 
 

Powodowo-Wolsztyn - Pościg zakończony zarzutami

Data dodania: 2019-03-11
Popełnione przez kierowcę Opla Tigry wykroczenie drogowe było początkiem policyjnej interwencji, która zakończyła się pościgiem za mieszkańcem Sulechowa. Finalnie okazało si... więcej »
 
 

Powiat - Bezpieczeństwo na drogach

Data dodania: 2019-03-08
W lutym 2019 roku na drogach powiatu zaistniało łącznie 39 zdarzeń: 1 wypadek drogowy oraz 38 kolizji drogowych /w wypadku 1 osoba została ranna/. więcej »
 
 

Trwa XII edycja konkursu "Policjant, który mi...

Data dodania: 2019-03-06
Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji uczestniczy w organizacji dwunastej edycji ogólnopolskiego konkursu „Policjant, który mi pomógł”, którego inicjatorem jest Ogó... więcej »
 
 

Wolsztyn - Kolejne zarzuty dla włamywacza

Data dodania: 2019-03-06
Policjanci Wydziału Kryminalnego KPP w Wolsztynie przedstawili zarzuty włamań do samochodów mieszkańcowi Zielonej Góry. Zarzuty były pokłosiem działań policjantów zapocz... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 124
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wolsztyński

Powiat wolsztyński - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie wielkopolskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Wolsztyn. Na powiat składa się miasto Wolsztyn oraz trzy gminy: Wolsztyn, Przemęt i Siedlec.

Wiejskie tereny oferują wypoczynek i rekreację. W gospodarstwach agroturystycznych będzie możliwość podpatrywania rolników przy pracy, poznanie zwierząt gospodarczych i skosztowanie regionalnych potraw przyrządzonych z najświeższych produktów, które rodzi tutejsza ziemia. Przebywając na ziemiach powiatu wolsztyńskiego warto zwiedzić muzea, skanseny i sakralne obiekty zabytkowe.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola